top of page

Kargo ve Taşıma Bilgileri

-Kargo taşıma süresi bulunduğunuz il ilçe veya konuma göre değişiklik gösterebilir ilgili kargo şirketinden detaylı bilgi alabilirsiniz. -Doğal afet, yangın ve terör gibi olağan dışı durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilmektedir.

- Siparişinize ait takip işlemlerinizi sayfanın üstünde çıkan SİPARİŞ TAKİBİ bölümünden E-MAIL ADRESİNİZİ VE SİPARİŞ NUMARANIZ ile yapabilirsiniz.

- Ürün teslimatı, sipariş esnasında belirttiğiniz adrese yapılacaktır - Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat isminde değişiklik yapılamamaktadır. -www.porops.shop'dan yaptığınız alışverişleriniz tüm Türkiye'ye kargo yoluyla

-Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise, içerisinde eksik yada hasarlı ürün var ise, teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Hasarlı veya eksik olan ürünlerin teslim alınması durumunda ürünlerin hasarından veya eksikliğinden porops.shop sorumlu değildir."

bottom of page